More

  Age of Heroes, czyli czas na MMO w VR?

  Age of Heroes to gra studia Omnigames, która postawiło sobie za zadanie przeniesienie nas do magicznego świata w stylu produkcji MMO, których na platformach wirtualnej rzeczywistości nie uświadczymy zbyt wiele. 

  Po raz kolejny mamy okazję ujrzeć naprawdę ładnie prezentujący się tytuł, który pozwala nam się zmierzyć z wieloma przeciwnikami posiadającymi paski życia nad głowami. My wybieramy jedną z czterech klas (Mag, Łucznik, Warlock, Kapłan) i wyruszamy na pojedynek z różnymi monstrami. Sterowanie odbywa się za pomocą kontrolerów ruchowych i teleportowania się w określone miejsce. Walka to zwykłe wybieranie przeciwnika i posyłanie w jego stronę odpowiednich obrażeń, tak jak to miejsce w wielu MMORPG-ach. 

  Sporo uwagi poświęcono na to, aby móc jak najlepiej oddać bezpośrednie czary i ich ruchy bezpośrednio na naszą rzeczywistość. Wygląda to naprawdę dobrze i może stanowić niezłą zabawę szczególnie dla wielu graczy współpracujących ze sobą. System walki wygląda ładnie, choć może napotkać na jeden wielki problem – wielu graczy nie wytrzyma kilkugodzinnego stania oraz ćwiczenia. 

  W chwili obecnej tytuł nie zbiera jednak zbyt wielu pozytywnych ocen, a średnia od użytkowników na Steam to jedynie 52% co stanowi wynik naprawdę słaby, może to jednak wynikać z braku większej społeczności, która będzie chciała ze sobą grać i cieszyć się doświadczeniem MMO.

  Karta gry na Steam

  Age of Heroes ukazało się na Oculus Rift oraz HTC Vive

  [ngg_images source=”tags” container_ids=”12″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_tagcloud” number=”45″ gallery_display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here