More

  Archangel zadebiutowało na Oculus Store

  Archangel właśnie zadebiutowało, w związku z czym gra dostępna jest już dostępna zakupienia w Oculus Store. Czym jest najnowsza gra Skydance Interactive i dlaczego warto się nią zainteresować?

  W czasach gdy w kinach zarządziło Pacific Rim i wielkie roboty walczące z gigantycznymi potworami , przyszedł czas na zaoferowanie nam swego rodzaju growy odpowiednik i to w wirtualnej rzeczywistości! W Archangel wcielimy się w ostatnią nadzieję United States Free Forces, które musi odeprzeć atak zmechanizowanych sił HUMNX, czyli potężnej korporacji kontrolującą postapokaliptyczną Ameryką.

  Wcielić się możemy w Gabriela lub Gabby Walkera, który stanowi ostatnią nadzieję na oddanie ludziom, którzy dotychczas byli zmęczeni ciągłą tyranią. Jako nowy Guardian, będziemy musieli zmierzyć się z zaawansowaną technologicznie armią, gotową na powstrzymanie nas i naszego mecha.

  Rozgrywka to klasyczna gra FPS, w której mierzyć się będzie z nadciągającymi na nas jednostkami wrogów z każdej strony. Swoją drogą naprawdę ciekawie prezentuje się połączenie problemów z wirtualną rzeczywistością wraz z ciężkimi krokami mecha oraz ograniczonymi ruchami.

  Archangel zadebiutowało na Oculus Store w cenie 30 dolarów. 

  Karta na Oculus Store

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here