More

  ARK Park to tylko strzelanka FPS na VR?

  ARK Park mogło stać się jedną z najciekawszych przygód z dinozaurami, przypominającą to co mieliśmy okazję ujrzeć już za sprawą serii Jurassic Park oraz World obecnie. Tymczasem Snail Games postanowiło pójść po najprostszą możliwą drogą i postanowiono zaoferować graczom strzelankę FPS… 

  Zwiastun przedstawia nam zachwycający i żywy świat, w którym znajduje się zarówno bardzo nowoczesna technologia jak i również olbrzymi obszar zdominowany przez gęste lasy oraz zamieszkujące go dinozaury. Nagle gdzieś dochodzi do awarii, wszędzie zaczyna panować chaos, a my wyciągamy karabiny… Okej, jasne w filmach dzieje się dokładnie tak samo, z tym że w nich z pewnością znajdzie się znacznie więcej akcji, aniżeli tutaj. O ograniczeniach obecnej generacji gogli powiedziano już naprawdę wiele, jednak nie to jest największą wadą tego tytułu. Mając takie uniwersum oraz możliwości finansowe należało poświęcić po prostu trochę uwagi na stworzenie czegoś o wiele bardziej wartościowego i oferującego na przykład trochę wiedzy na temat prehistorii.

  ARK Park zdaje się być jedną z najładniejszych gier na wirtualną rzeczywistości, choć zadanie przebicia Robinson: The Journey będzie piekielnie ciężkie, gdyż Crytek wciąż oferuje zniewalające krajobrazy i widoczki. 

  ARK Park ukaże się jeszcze w 2017 roku na HTC Vive, SteamVR, Oculus Rift oraz Playstation VR

  Karta gry na Steam

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here