More

  Attack of the Bugs wzbudzi ukryty lęk przed pająkami i innymi robalami?

  Attack of the Bugs to nowa produkcja Empty Clip Studios, które chce zaoferować nam produkcję na swój sposób przerażającą nas z wykorzystaniem pająków i innych robaków. 

  Twórcy postanowili stworzyć produkcję stawiającą na duży dystans do siebie, dzięki czemu być może nikt z nas nie natrafi ostatecznie na tę kwestię. Szczególnie z uwagi na to, że pomysł ma za zadanie bardziej nas rozbawić aniżeli zaoferować strach. W końcu jak można brać na poważnie historię walczących robaków z graczem i jego małymi zabawkami-robocikami… co nie 😉

   Sami jako gracze i fani wirtualnej rzeczywistości chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, co wykorzysta moc wyłaniającej się technologii, nie tylko aby przenieść was do innego świata, ale także by przyniosło to coś nowego i fascynującego na rynku – mówi Francois Bertrand – twórca Empty Clip Studios i główny projektant projektu.

  Na papierze produkcja wydaje się niezła nawet pomimo tego, że jej składowe nie są za nic oryginalne, ani rewolucyjne. Warto jednak zauważyć, że wszystko włącznie z grafiką wykonano w bardzo ładny sposobów, dzięki czemu będziemy się pewnie dobrze bawić. 

  Attack of the Bugs will ukaże się na HTC Vive i Oculus Rift już 29 listopada 2017 roku.

  Karta na Steam

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here