Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Augmented Empire, czyli magiczny świat plansz?

Augmented Empire to wyjątkowa produkcja, która tak jak niektóre produkcje na mobilny VR starają się zaoferować nam zupełnie nowe doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości. Nowa gra Coatsink oferuje nam narracyjne połączenie przygodówki i gry RPG, w której etapy przypominają nieco zmniejszony futurystyczny teatr animowany. 

Akcja pozwoli nam się przenieść do roku 2058, do miasta zwanego New Sawannah, w którym doszło do podziału społeczeństwa na trzy osobne kasty, które znacząco różnią się od siebie pod względem poziomu życia. Jedni pławią się w luksusach inni muszą ciężko walczyć o przetrwanie. Deweloperzy deklarują, że jest to ich największa gra, które dostarczy graczom aż 10 godzin rozgrywki.

Głównym atutem zdecydowanie jest oprawa wizualna oraz walka odbywająca się w ramach specjalnych plansz, na które trafiamy wraz z naszą postacią. Rzecz jasna nie będą to jedyne fragmenty rozgrywki, choć warto zaznaczyć, że przyłożono sporo pracy w to, aby każdy z mini etapów prezentował się bardzo dobrze i by pozwalał na ujrzeć bardzo zróżnicowane miejsca przyszłości. Trzeba przyznać, że Coatsink naprawdę świetnie zaprojektowało ten tytuł i zdecydowanie nie można powiedzieć, że moc urządzeń mobilnych jest zbyt mała.

Augmented Empire dostępne jest na urządzenia Gear VR, które obsługiwane są w ramach Oculus Store. 

Karta gry na Oculus Store

Strona Główna Gry

[ngg_images source=”albums” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album” gallery_display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” galleries_per_page=”0″ enable_breadcrumbs=”1″ enable_descriptions=”0″ override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *