Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Augmented Empire, czyli magiczny świat plansz?

Augmented Empire, czyli magiczny świat plansz?

Augmented Empire to wyjątkowa produkcja, która tak jak niektóre produkcje na mobilny VR starają się zaoferować nam zupełnie nowe doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości. Nowa gra Coatsink oferuje nam narracyjne połączenie przygodówki i gry RPG, w której etapy przypominają nieco zmniejszony futurystyczny teatr animowany. 

Akcja pozwoli nam się przenieść do roku 2058, do miasta zwanego New Sawannah, w którym doszło do podziału społeczeństwa na trzy osobne kasty, które znacząco różnią się od siebie pod względem poziomu życia. Jedni pławią się w luksusach inni muszą ciężko walczyć o przetrwanie. Deweloperzy deklarują, że jest to ich największa gra, które dostarczy graczom aż 10 godzin rozgrywki.

Głównym atutem zdecydowanie jest oprawa wizualna oraz walka odbywająca się w ramach specjalnych plansz, na które trafiamy wraz z naszą postacią. Rzecz jasna nie będą to jedyne fragmenty rozgrywki, choć warto zaznaczyć, że przyłożono sporo pracy w to, aby każdy z mini etapów prezentował się bardzo dobrze i by pozwalał na ujrzeć bardzo zróżnicowane miejsca przyszłości. Trzeba przyznać, że Coatsink naprawdę świetnie zaprojektowało ten tytuł i zdecydowanie nie można powiedzieć, że moc urządzeń mobilnych jest zbyt mała.

Augmented Empire dostępne jest na urządzenia Gear VR, które obsługiwane są w ramach Oculus Store. 

Karta gry na Oculus Store

Strona Główna Gry

Augmented EmpireDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.