Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Bigscreen wprowadza ciekawą nowość do swojej aplikacji!

Bigscreen zdecydowało się rozszerzyć swoją aplikacje o tak zwane Duże Pokoje, które mają urozmaicić nam zabawę poprzez stworzenie dużego huba, gdzie będziemy mogli zapraszać swoich znajomych do wspólnego spędzania czasu w wirtualnej rzeczywistości. 

Jako gospodarz jako jedynie będziemy mogli umieścić swój olbrzymi ekran, na którymi będziemy mogli puszczać filmy czy seriale, przy okazji mogą spedzić czas w cyfrowym świecie zaprojektowanym zgodnie z naszą wizją. 

Dotychczas mogliśmy w pokoju gościć maksymalnie cztery osoby, ale dla twórców było to zbyt mało, w związku z czym zdecydowali się na wprowadzenie Big Roomów i umożliwienie pojawienia się cytując „dziesiątek przyjaciół” (ciekawe ile osób z tego skorzysta…). 

Oczywiście prowadzono także sporo dodatkowej zawartości, jednakże są o klasyczne elementy kosmetyczne, poprawki i generalnie nie ma tu niczego ciekawego. Warto jednak zauważyć, że Bigscreena Beta już w tej chwili pozwoli nam na stworzenie cyfrowego kina, w którym będziemy mogli zobaczyć jakiś film z przyjaciółmi będą w zupełnie innym miejscu. 

Aplikacja Bigscreen Beta dostępna jest na Steamie i Oculus Store.

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *