More

  PGW 2017: Blood & Truth, czyli czas na powrót tajnych agentów?

  Blood & Truth to zupełnie nowa propozycja od londyńskiego oddziału Sony Interactive Entertainment, która tym razem pozwoli nam się wcielić w zawodowego, tajnego agenta, którego zadania towarzyszyć będą wielkie filmowe emocje.

  Playstation VR może doczekać się znakomitej produkcji, która nie tylko wykorzysta możliwości i potencjał tego sprzętu, ale także umożliwi nam wykorzystanie wielu mechanik czy gadżetów zaimplementowanych w gogle.

  Bood & Truth umożliwi nam wcielenie się w Ryana Marksa, który będziemy musiał zająć się wieloma skomplikowanymi i nieoczekiwanymi misjami, które wiązać się będą z oddaniem wielu strzałów.

  Rozgrywka ewidentnie w dużej mierze będzie korzystać z kontrolerów ruchowych, które pozwolą nam się jeszcze bardziej zagłębić w atmosferę tajemniczego życia agenta, który będzie musiał zajmować się zadaniami nie tylko skrytobójczymi, ale także efektownymi strzelaninami oraz ucieczkami.

  Graficznie w chwili obecnej i z przedstawionych materiałów wideo wynika, że Sony London zdecydowanie wyciąga ostatnie soki z konsolki i gogli, dzięki czemu nawet animacje twarzy postaci będą piekielnie dobrze oddane. Nieźle prezentuje się także oświetlenie, które zdecydowanie dodaje miejscówką charakteru oraz unikalności, przez co z pewnością nie poczujemy znużenia pokonywanymi etapami.

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here