Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Bloody Zombies, czyli stylowy Beat ’em up w VR

Bloody Zombies to pierwsza gra studia Paw Print Games Ltd. które postanowiło zaoferować nam klasycznego Beat ’em up, w ręcznie rysowanej grafice oraz z zupełnie nową perspektywą dla tego gatunku.

Rozgrywka rzecz jasna nie różni się niemalże niczym od tego co wiele razy widywaliśmy w tego typu grach, ponownie będzie nam dane wybrać wojownika, który będzie musiał pokonać wszystkich wrogów jednocześnie przesuwając granicę swoich działań z lewej na prawą stronę mapy. Oczywiście nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ nasi rywale będą dysponować naprawdę dużym wachlarzem wyposażenia oraz umiejętności, które zostaną wykorzystane przeciwko nam.

Grafika jest naprawdę śliczna i zdecydowanie może się podobać, choć warto zaznaczyć, że liczba animacji jest naprawdę mała jak na tak niepozorny tytuł. Lekka komiksowa kreska zdecydowanie zasługuje na docenienie, gdyż tylko w VR będziemy mieli okazję ujrzeć je tak blisko. 

Bloody Zombies zadebiutuje 12 września 2017 roku na Steamie i z goglami HTC Vive i Oculus Rift oraz na Playstation 4 oraz Playstation VR.

Karta gry na Steam

Karta gry na Playstation Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *