Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Brass Tactics – strategiczne doświadczenia do VR?

Pamiętacie serię Age of  Empires? Jeden z twórców drugiej odsłony wraz ze studiem Hidden Path Entertainment chce nas przenieść do tych doświadczeń przy okazji oferując nam to w wirtualnej rzeczywistości. Tym właśnie jest Brass Tactics, czyli ekskluzywna (póki co) produkcja zmierzająca na gogle Oculus Rift

Rozgrywka będzie zaprojektowana tak, abyśmy mogli bezproblemowo zarządzać surowcami, budynkami oraz jednostkami podczas walki z innym graczem po przeciwnej stronie stołu. Interfejs stara się cały czas operować wokół naszych kontrolerów, tak abyśmy zawsze mogli błyskawicznie skorzystać z każdej możliwej opcji. 

Kreskówkowa grafika jest naprawdę ładna i śmiało mogę w tej chwili stwierdzić, że to jedna z najładniejszych produkcji jaka ukazała się i ukaże się w najbliższej przyszłości na platformę należącą do Facebook’a.

Póki co niestety nie można zbyt wiele powiedzieć o grze, możemy jednak zakładać, że już niebawem pierwsi dziennikarze i recenzenci dadzą nam znać jak dobrą produkcją jest Brass Tactics.

Brass Tactics ukaże się 19 października 2017 roku na Oculus Rift’a.

Karta gry na Oculus Store

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *