Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Bravo Team wielkim hitem na PSVR? Co szykuje Supermassive Games?

Bravo Team to kolejny potencjalny hit na platformę Sony – Playstation VR, który tym razem zaoferuje nam zupełnie doświadczenia z segmentu pierwszoosobowych strzelanek oraz kooperacji w wirtualnej rzeczywistości. Sony zdecydowanie inwestuje w promocję tego tytułu, co pewnie po części powiązane jest także ze współpracą z kontrolerem Aim. 

Co ciekawe jest to kolejna produkcja Supermassive Games, o której tak naprawdę nie wiemy zbyt dużo, ponieważ studio i wydawca cały czas operują w podobnym stylu skrywania szczegółów. Póki co nie okazało się to dla nas negatywne, jednakże… no cóż to nie temat na ten tekst. 

Bravo Team to pierwszoosobowa strzelanka stawiająca na realistyczną mechanikę opartą o kontrolery ruchowe i system osłon spod których będziemy mieli okazję do rywalizacji. Głównym celem studia było stworzenie zabójczo skutecznego wrażenia przebywania w oddzielne specjalnym. Gra zaoferuje nam nie tylko sporo akcji, ale także poczucie zaszczucia oraz izolacji na terenie wroga, gdzie czyhać na nas będzie masa niebezpieczeństw. Do dyspozycji otrzymamy serię zadań i wynikających z nich wyzwań, które będziemy pokonywać nie tylko poprzez shotguny, pistolety czy innego typu karabiny oraz bronie automatyczne. 

Bravo Team to pierwszoosobowa strzelanka VR, w fikcyjnym, nowoczesnym mieście w Europie Wschodniej. Kiedy twoja misja eskortowa pójdzie nie tak, od ciebie i przyjaciela zależy, jak przetrwać, gdy miasto jest w rozsypce. Musisz myśleć o własnych poczynaniach i współpracować, walcząc w intensywnej podróży pełnej bliskiego kontaktu i chaotycznych walk.

Kooperacyjne doświadczenie przy 2 milionach sprzedanych gogli (na dzień powstania tekstu) pozwoli nie tylko na rozpowszechnienie technologii, ale także umożliwi nam doskonałą zabawę z wieloma niesamowitymi akcjami, które razem będziemy mogli osiągnąć dostosowując współpracę oraz timming do danej sytuacji

Grafika jako całość prezentuje się naprawdę dobrze, przy czym nie zachwyca ona pod względem wysokiej jakości tekstur otoczenia. Główne mocy zostały skoncentrowane na pierwszym i drugim planie przy czym pozostałość w dużej mierze korzysta z efektów mgły i odpowiedniego oświetlenia, które wraz z cieniami sprawia, że rozgrywka prezentuje się odrobinę bardziej realistycznie. Projekty i ich wykonanie to również znakomita robota, dzięki której będziemy mieli okazję do poczucia realistycznego wrażenia przebywania we Wschodniej Europie. 

Bravo Team ukaże się już 24 stycznia 2018 roku na Playstation 4, Playstation 4 Pro oraz Playstation VR.

Strona Gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *