Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Co Coatsink przygotowało pod wirtualną rzeczywistość?

Studio Coatsink ma w swojej kolekcji sporo produkcji stworzonych na technologię wirtualnej rzeczywistości. Jakie produkty znajdziemy w ramach całej platformy Oculusa obejmującą Rifta oraz Samsung Gear VR?

Zacznijmy od Esper 2, które jest kontynuacją udanej produkcji stawiającej na klasyczne poszukiwanie ukrytych przedmiotów w terenie umożliwiających nas wydostanie się lub przejście dalej. Następną grą jest Shu, czyli klasyczny platformer stawiający na dynamiczne unikanie zagrożeń w postaci otoczenia. W tym wypadku odnoszę wrażenie, że rozgrywka praktycznie w ogólnie nie wykorzystuje  potencjału VR. Gang Beats pozwoli nam natomiast wcielić się w krwawych oraz (chyba) pijanych postaciach, które zderzają się ze sobą do zabójczych pułapek. A Night’s Sky pozwala nam połączyć gwiazdki w zmyślne konstelacje, które potrafią wyglądać naprawdę zmyślnie.

Gracze z pewnością znajdą sobie naprawdę dużo ciekawych propozycji, które mogą zapewnić Wam trochę dobrej zabawy. Zdecydowanie jednak Coatsink oferuje doświadczenia, które doskonale trafią do osób bez doświadczenia z grami oraz wirtualną rzeczywistością. 

Strona główna studia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *