Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Co wniesienie do Windows Mixed Reality aktualizacja Fall Creators?

Microsoft cały czas rozwija swoją koncepcję Windows Mixed Reality nie tylko poprzez sprzęt, ale także i samo oprogramowanie. Jakie możliwości da deweloperom aktualizacja Fall Creators?

Pierwszą istotną rzeczą są poprawki i lepsza współpraca nie tylko z nowy headsetami i Hololensami, ale także z nowymi kontrolerami ruchowymi. Od teraz wszystko ma przebiegać absolutnie bez problemowo dostosowując się tak, aby twórcy nie musieli tracić czasu na zbędne konfigurowanie oraz wprowadzanie dodatkowych fragmentów kodu.

Drugą sprawą jest połączenie technologii mieszanej rzeczywistości z wirtualną rzeczywistością oferowaną przez gogle od zewnętrznych partnerów. To nie pierwszy przykład na to w jakim kierunku cały projekt zaczął zmierzać… Swoboda korzystania z aplikacji ma być w obu środowiskach, jednakże doskonale widać gdzie kryje się większy potencjał, gdy ktoś źle zrealizuje swoje pomysły. 

Trzecią kwestią jest zaprojektowanie czujników i procesora tak, aby móc pobierać dane o naszym otoczeniu oraz przeniesienie ich do VR w postaci linii stanowiących ograniczenie naszej przestrzeni roboczej. Dzięki temu będzie można wprowadzić poprawki na bieżąco wraz z naszym ruchem.

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *