Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Czy Playstation VR stanieje? Jutro konferencja Sony na PGW 2017!

Czy Playstation VR stanieje? Takie pytanie można postawić sobie tuż przed targami Paris Games Week 2017 na których odbędzie się konferencja prasowa Sony. Nie znamy oczywiście zapowiedzi i prezentacji, wiemy jednak dwie rzeczy – po pierwsze rzecz jasna w tym roku będzie jeszcze Playstation Experience, a po drugie konkurencja na rynku wirtualnej rzeczywistość zdecydowała się na obniżenie ceny swoich gogli, przez co Playstation VR straciło swój główny atut. 

Oczywiście mamy być po raz kolejny świadkami drugiej fazy czy fali produkcji dedykowanych VR-owi przez co być może nowe zwiastuny ujawnią nam zupełnie nowe treści dedykowane właśnie na PSVR. Znaczy się, oczywiście pojawią się pewnie produkcje nie związane ściśle z wirtualną rzeczywistością, lecz my dziś nie o tym 😀 

Nowe gry to nie wszystko, ponieważ fani z pewnością będą oczekiwać obniżenia ceny gogli Playstation VR, które w chwili obecnej nie gwarantuje takiej jakości jak konkurencja, a kwota jest taka sama jak HTC Vive czy Oculus Rift.

Konferencję można śledzić na oficjalnym kanale Sony na YouTube.

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *