Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Dino Frontier przedstawione na niezłym materiale wideo!

Dino Frontier przedstawione zostało na materiale wideo przygotowanym przez zespół Playatation Underground, które zdecydowało się nam zaprezentować jak wygląda rozgrywka nie tylko dla osoby mającej na głowie gogle, ale także dla towarzyszącym na kanapie tuż obok.

Co ciekawe rozgrywka w tego typu strategiach wciąż możemy mieć do czynienia z dosyć dużą ilością atrakcji i akcji, które możemy podjąć z pomocą prostych gestów . Wszystko możemy mieć w zasięgu rąk, którymi podejmujemy wielu interakcji pozwalającym nam na przyjemne i dosyć osobiste podejście do zbudowanej przez nas koloni. 

Zabawa jest niezła, choć nie ma w niej wielkich rewolucji czy rozgrywki oferującej zupełnie nowe doznania. To po prostu nieźle zrealizowana mała gierka, która stara się dostarczyć graczom przyjemnej satysfakcji przy okazji oferując bardzo ładny interfejs dostępny tuż obok palców. 

Graficznie nie jest niestety tak dobrze jak było to prezentowane na materiałach wideo, jednakże dużej różnicy na szczęście nie ma. Sporo uwagi poświecono na stworzenie lekkiej atmosfery oraz animacjom, które prezentuje się śliczne i zdecydowanie pozwalają nam czerpać sporo satysfakcji z zabawy.

Dino Frontier wyszło już na Playstation VR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *