Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Dinozaury i kowboje? Oto Dino Frontier

Wirtualna rzeczywistość pozwala nam odwiedzać naprawdę niesamowite światy, które nigdy nie mogły by mieć miejsca w naszym świecie. Dino Frontier pozwoli nam dołączyć do właśnie takiej przygody, w której Dziki Zachód musi sobie wspólnie radzić z wszechobecnymi dinozaurami, które nie zawsze będą nastawione do nich pozytywnie. 

Rozgrywka składa się z kilku elementów, które razem tworzą ciekawe doświadczenie. Zacznijmy od tego, że będziemy zbierać surowce za które będziemy mogli budowa budynki, z których będziemy się bronić przed różnymi zagrożeniami, nie tylko w postaci wielkich jaszczurów, ale także innych grup ludzi. Deweloperzy umieścili naprawdę sporo detalików, które będziemy mogli obserwować co z pewnością będzie stanowić dla nas sporą przyjemność.

Styl graficzny jest dosyć prosty, ale dzięki niemu gra ma bardzo lekki klimat i prezentuje się uroczo i zdecydowanie warto na chwilę zatrzymać się. W końcu nasz wzrok na pewno będzie zachwycony obserwowaniem ślicznych kowbojów oraz dinozaurów.

Dino Frontier zadebiutowała w tym miesiącu na Playstation VR

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *