Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

DreamWorks Voltron VR Chronicles – śliczne animacje VR?

DreamWorks Voltron VR Chronicles to nowa produkcja zmierzająca na Playstation VR, za którą odpowiada tytułowy DreamWorks oraz Digital Domain, które zabierają nas do świata ślicznych animacji, które tym razem będą odbywać się w wirtualnej rzeczywistości. 

Fabuła pozwoli nam się stać Paladynem Voltrona, który wraz z Lance’m, Hunk’iem, Pidge’m, Keith’em, i Shiro musi odeprzeć atak negatywnie nastawionej obcej rasy chcącej zdobyć na własność nowy świat. 

Krótkie fragmenty wideo zdają się sugerować, że rozgrywka będzie wielowymiarowa, choć padające sformułowanie doświadczenie sugeruje małą ilość treści, bądź szybkie jej przechodzenie. W każdym bądź razie będziemy mogli wystrzelać statki obcych, rozwiązać kilka zagadek oraz poznać miejsca zupełnie inne od nam znanych z życia. 

Oprawa wizualna bardzo mocno przypomina liczne kreskówki i animacje, których w dorobku DreamWorks nie brakuje, a ich poziom od zawsze należał do najwyższych w tej branży. Udźwiękowienie wydaje się jednak odrobinę irytować, ponieważ jest utrzymane w typowym stylu azjatyckich produkcji. 

DreamWorks Voltron VR Chronicles ukaże się jesienią 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *