More

  Echo Combat nową grą VR studia Ready At Dawn!

  Echo Combat to zupełnie nowa produkcja uznanego i docenianego w świecie wirtualnej rzeczywistości studia Ready At Dawn, które dotychczas zaoferował nam takie tytuły jak Lone Echo oraz Echo Arena. Czego możemy się tym razem spodziewać?

  No niestety nie jestem w stanie powiedzieć Wam zbyt wiele, ponieważ poza poniższym materiałem wideo nie otrzymaliśmy niczego oficjalnego. Wiemy, że jest to swego rodzaju rozwinięcie uniwersum, które z pewnością będzie wykonane bardzo dobrze o czym świadczą poniższe materiały.

  Deweloperzy ponownie będą starali się nas zabrać do prześlicznej przestrzeni kosmicznej, gdzie jak zawsze zagrożeń nie zabraknie, a my będziemy musieli poradzić sobie w niesprzyjających warunkach. Akcji oraz wynikających z niej emocji z pewnością nie będzie brakować, szczególnie z uwagi na wciąż nie w pełni wykorzystany potencjał gier osadzonych w tego typu świecie.

  Przy pracach pomaga wewnętrzne studio Oculusa, jednak główną piecze trzymają ojcowie The Order 1886, którzy cały czas starają się odrobinę podnosić poprzeczkę ukazując jak wielki potencjał kryje w sobie wirtualna rzeczywistość.

  Echo Combat ukaże się w 2018 roku na Oculus Rift-ie.

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here