More

  ELEVATOR…TO THE MOON! z niższą ceną na Czarny Piątek!

  ELEVATOR…TO THE MOON! z niższą ceną na Czarny Piątek! Takie ogłoszenie przygotował ROCCAT w związku z popularnym świętem, które dzięki firmie trafia także do Polski.

  Niemiecki producent od jutra do przyszłego poniedziałku (24-27 listopada 2017 roku) wprowadzi specjalną zniżkę na swoją kosmiczna produkcję na gogle wirtualnej rzeczywistości. 

  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”22″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Więcej informacji o fabule oraz o grze dowiecie się z wpisu, który umieściliśmy jakiś czas temu. Warto jednak zaznaczyć, że twórcy śmiało zachęcają nas do kilkukrotnego spróbowania swoich sił, które zaoferują nam odmienne zakończenia. Ponadto zdecydowano się także na wprowadzenie wsparcia dla Roomscale’a umożliwiającego swobodne poruszanie się po pokoju. 

  We wspomnianym okresie grę będziemy mogli zakupić jedynie za 4,95 dolara (ok. 18 złotych)  w wersji na Oculus Rift oraz 2,99 dolara (ok. 10 złotych) za wydanie na Gear VR. 

  ELEVATOR…TO THE MOON! trafiło na Oculus Rift i GearVR. 

  Strona ROCCATa, ROCCAT na Facebook, ROCCAT na Instagram

  Źródło: Informacja Prasowa

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here