Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Espire 1, czyli skradanie w VR jest jeszcze lepsze?

Espire 1 to nowa gra ekipy Espire Team, które postanowiło zaoferować graczom pierwszoosobową skradankę, która będzie pierwszym tego typu doświadczeniem w wirtualnej rzeczywistości. 

Twórcy chcą zabrać nas do konfliktu przyszłości, gdzie będziemy mieli okazję wziąć udział w misjach niejako wymuszających na nas potajemne poruszanie się oraz eliminowanie przeciwników. W innym przypadku zostaniemy otoczeni i nie wybronimy się przed strzałami z każdej możliwej strony. 

Póki co możemy przyjrzeć się materiałom wideo z poniżej playlisty, które prezentują kolejne aspekty produkcji, które zdają się zwiastować nam piekielnie satysfakcjonującą rozgrywkę. Oczywiście jest jeszcze zbyt wcześnie by mówić o konkretach, jednak na pewno można postrzegać Espire 1, jako jedną z ciekawszych gier na VR.

Graficznie dzieło Espire Team prezentuje się bardzo ładnie, co wynika ze skoncentrowania się na wszystkich elementach na pierwszym planie. Gdy przyjrzycie się co tli się w oddali, to dostrzeżecie, że elementy są wykonane mniej dokładniej. Oczywiście związane jest to z optymalizacją i ograniczeniami technologicznymi, nic jednak nie jest ważniejsze od stabilności i płynności. 

Póki co Espire 1 wciąż pozostaje jedną wielką niewiadomą, ale zdecydowanie warto śledzić ten projekt, gdyż stara się on osiągnąć coś czego jeszcze nie widzieliśmy na rynku wirtualnej rzeczywistości. 

Strona Główna Gry

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *