Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Eurostar zapewnia klientom rozgrywkę, także w VR!

Sieć transportowa Eurostar pozwalająca swoim klientom błyskawicznie przenieść się z Londynu do Europy zapowiedziała kolejną atrakcję, która tym razem związana jest z naszymi ulubionymi technologiami. Konkretniej chodzi tutaj o wirtualną rzeczywistość, którą odwiedzimy za sprawą specjalnej aplikacji. Zgodnie z tym, że poruszać się będziemy pod wodą, przygotowano doświadczenie związane właśnie z poruszaniem się i podziwianiem bezkresnego obszaru wodnego.

Aby móc przemierzać śliczne krainy w poszukiwaniu skarbów i sekretów potrzebować będziemy gogli, które dostarczane będą przez obsługę firmy, jednak jest to sprzęt wymagający połączenia z naszym smartfonem z Androidem lub iPhonem od Apple. W ramach takiego zestawu zaoferowany zostanie nam także darmowy internet w ramach Wi-Fi, dzięki któremu będziemy mogli oczywiście bawić się odbieraną treścią nie koniecznie związaną z wirtualną rzeczywistością. 

Jeżeli planujecie odwiedzić stolicę Wielkiej Brytanii jeszcze w te wakacje to zastanówcie się czy nie warto wybrać takiej formy transportu, ponieważ podczas wakacji 2017 Eurostar wydawać będzie zupełnie za darmo gogle dla młodych pasażerów, zatem Wasza pociecha będzie miała dodatkową pamiątkę z wyjazdu 😉

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *