Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Fail Factory będzie pierwszą produkcją Oculus Studio na Oculus Go?

Fail Factory to produkcja stworzona przez Oculus Studio oraz Armature, która nie tylko ma dostarczać przyjemności z zabawnej rozgrywki, ale także oferuje nam bardzo dobrą jakość na urządzeniach mobilnych. 

Gra ma zadebiutować już 7 grudnia 2017 roku na urządzeniach z rodziny GearVR, jednakże należy w tym miejscu pamiętać o niedawnej zapowiedzi gogli Oculus Go. Z pewnością można już w tej chwili powiedzieć, że będzie to także tytuł startowy na nową platformę, która przy okazji z pewnością będzie kompatybilna z tytułami dostępnymi na wspomnianej platformie Samsunga. 

Fabuła oraz rozgrywa dostosowane są do dostarczenia nam jak najwięcej przyjemności i zabawnych momentów związanych z zabawnymi momentami wynikającymi z gestami i wykorzystaniem mobilnego kontrolera. 

Niestety pod względem grafiki czy udźwiękowienia na ten moment rewelacji żadnej nie ma i z pewnością pełna wersja tego nie zmieni. Być może jednak mając gogle na głowie obraz wygląda odrobinę lepiej. 

Oczywiście Fail Factory! może okazać się naprawdę dobrą gierką, jednakże nie widać tutaj nic co mogłoby wznieść mobilny VR na wyższy poziom…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *