Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

FORM trafiło na platformę Oculus Rift!

FORM właśnie trafiło na nową platformę, jaką jest Oculus Rift, która umożliwi nam wykonywanie zagadek w absolutnie surrealistycznej oprawie wizualnej świata przedstawionego. 

W grze wcielamy się w doktora Devina Eli pracującego na co dzień w światowym konglomeracie zwanym Mindful Laboratories, która w naukowej placówce w Alaskan stara się zrozumieć otrzymany sygnał z dziwnego artefaktu zwanego dalej Obeliskiem. Nasz protagonista posiada ponadprzeciętne umiejętności związane z geometryczną wizualizacją wynikającej z traumy w dzieciństwie. Nasze moce będziemy mogli użyć do odblokowania zagadek, które rzekomo mogą przekształcić się w nowy poziom egzystencji kryjącej się w pułapce przeszłości.

Oprawa wizualna całej gry jest naprawdę ładna i może przypaść do gustu wielu osobom, które będą chciały przenieść się do zupełnie innego świata nie mającego niemalże nic związanego z tym co możemy zaobserwować za oknem. Zabawa ciemnością, mrokiem oraz światłem prezentuje się świetnie, choć w goglach efekt może być jeszcze lepszy. Udźwiękowienie odpowiednio bawi się naszymi zmysłami wprowadzając nas w odpowiedni, specyficzny klimat. 

Swego czasu na innych platformach FORM zostało ciepło przyjęte i do dzisiaj uznawane jest za jedna z lepszych produkcji na rynku. Liczne zagadki z pewnością będą sprawiać graczom sporo przyjemności z wykonywania kolejnych zagadek i poznawania metod rozwiązania ich.

Karta gry na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *