Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Google Daydream View z nowościami nie tylko od Google

Google Daydream View doczeka się nowych elementów w tym wsparcia IMAX oraz dedykowanych słuchawek Google Pixel Bugs. Co dokładnie jest dla nas przygotowane i czego możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach?

Niestety wbrew zapewnieniom i plotką na konferencji brakowało większych zapowiedzi dotyczących rozszerzonej rzeczywistości oraz wirtualnej rzeczywistości przez co oglądający mogli się strasznie nudzić poprzez obserwowanie jak Google chce mocniej wykorzystywać śledzenie głosu i naszych przyzwyczajeń oferując nam różne nowości skoncentrowane głównie na współpracy człowieka ze sztuczną inteligencją i środowiskiem oferowanym przez całą działalność firmy. Był to naprawdę nudny pokaz nie oferujący nam niczego ciekawego przedłużając wszystko wielkimi marketingowymi tekstami i obietnicami zmieniania naszego świata. 

Na szczęście coś się pojawiło i spowodowało, że mimo wszystko warto było zostać przy transmisji na dłużej. Ważną deklaracją było ogłoszenie, że trwały do niedawna prace IMAX-em, dzięki czemu obraz w VR ma być jeszcze lepszy i doskonale zgrywać się z jeszcze bardziej jakościowym dźwiękiem niemalże wprost z sal kinowych.

https://www.youtube.com/watch?v=PNBL2DpB1YE

Drugą nowością jest współpraca z nowymi słuchawkami – Google Pixel Bugs, które mają doskonale współpracować z wymaganiami stawianymi przez technologię wirtualnej rzeczywistości. Cały ekosystem ma wykrywać się wzajemnie i dostarczać nam jeszcze więcej doświadczeń na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *