Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Google zaprasza na konferencję w przyszłym miesiącu

Google zaprasza na konferencję podczas, której mamy ujrzeć nie tylko Google Pixel 2, ale także mamy dowiedzieć się czegoś więcej na temat kwestii wirtualnej rzeczywistości i przyszłości środowiska Daydream.

Nowa propozycja rzecz jasna czystym przypadkiem zostanie pokazana trochę później niż nowe smartfony Apple, przy okazji mając zaprezentować kilka naprawdę ciekawych przypadków. Nie to jest jednak najważniejsze, ponieważ w trakcie tego wydarzenia mamy poznać również pewne nowości związane z wirtualną rzeczywistością oraz infrastrukturą całego projektu zwanego Google Daydream.

Plotki w sieci głoszą, że przy okazji mamy poznać zupełnie nowy silnik i narzędzia związane z rozszerzoną rzeczywistością… tak, dokładnie tak jak Apple. Nie wiemy czego się po tym spodziewać, ale możemy zakładać, że Google posiada kilka asów w rękawie i być może zobaczymy jakieś efekty bliskiej współpracy z różnego typu firmami.

Póki co niestety musimy zaczekać czy wszystko się potwierdzi i jak się będzie prezentować przyszłość całego Google w kwestii dwóch technologii oraz smartfonów.

Strona Główna Produktu

https://www.youtube.com/watch?v=Rykmwn0SMWU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *