Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Headmaster jednym strzałem trafiło na Oculus Rift!

Headmaster stanowiąca połączenie ruchowych gier sportowych, takich jak Wii Sports czy Sports Champions z charakterystycznym stylem opowiadania historii znanym z serii Portal. Początkowo wydane jedynie na start Playstation VR w końcu dociera również na Steam i Oculus Store, gdzie posiadacze komputerów osobistych również mogą „pokopać się po czole” 🙂

W grze koncentrujemy się na strzałach głową, które w określonym miejscu zostaną nam wynagrodzone określoną liczbą punktów. Oczywiście nie będzie to monotonne strzelanie na jedną bramkę, ponieważ otrzymamy sporo ciekawych wyzwań, ale także i szalonych pomysłów, które mogą okazać się dla nas mordercze.

Grafika jest niezła, choć twórcy ewidentnie o wiele bardziej stawiali na stabilność i płynność działania, aniżeli jakieś graficzne zachwyty. Design w niektórych momentach prezentuje się ślicznie i oryginalnie, dzięki czemu śmiertelna gra może okazać się jeszcze lepsza.

Headmaster prezentuje się naprawdę ciekawie pomimo tego, że sterowanie w wielkim stopniu bazuje jedynie na określonym ruchu głowy. Zobaczymy czy nowe platformy pozwolą Frame Interactive na dodanie kilku ciekawych pomysłów.

Strona Główna Gry    Karta na Steam   Karta na Oculus Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *