More

  Hololens i Black Marble pomoże policji! Jak technologia rozwinie działania?

  Hololens i Black Marble wspólnymi siłami będą starały się wesprzeć policję w ich codziennych zajęciach, a główną osią całej kwestii będzie sprzęt w postaci Microsoft Hololens.

  Nowa aplikacja została specjalnie zaprojektowana tak, aby funkcjonariusze mogli o wiele swobodniej pracować oraz szkolić się. Mieszana rzeczywistość pozwali o wiele dokładniej rozwinąć cenne informacje w formie cyfrowej, którą będzie mógł zobaczyć każdy zainteresowany policjant.

  Ponadto kwestie szkoleniowe od teraz będą mogły być jeszcze bardziej rzeczywiste i to bez wydawania dodatkowych środków na wyposażenie się w odpowiednie rekwizyty oraz przedmioty związane z nauką.

  Potencjał jest oczywiście bardzo duży i być może za jakiś czas będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze kilka zastosowań, które okażą się jeszcze bardziej przydatne. Gdyby połączyć świetne możliwości wizualizacji i analizy z połączeniem internetowym oraz gigantyczną bazą danych może znacząco podnieść szybkość i skuteczność działania wielu funkcjonariuszy specjalnych i terenowych.

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here