More

  HTC Vive Pro zapowiedziane! Czego możemy się po nich spodziewać?

  HTC Vive Pro zapowiedziane zostało przed momentem na targach CES 2018! Wciąż nie znamy wszystkich szczegółów, ale sam materiał wideo dostarcza nam kilku cennych wskazówek!

  HTC Vive otrzyma następcę (lub „towarzysza„), który nie tylko będzie stanowić rozszerzenie idei, ale także rozwinięcie kilku pomysłów. Co zatem zmieniono, bądź usprawniono?

  Po pierwsze – odświeżony został design, gdyż postawiono na ślicznie się prezentujący niebieski kolor. 

  Po drugie – pojawią się przednie kamery, które jak gogle Windows Mixed Reality zapewne będą śledzić nasze położenie oraz ruch.

  Po trzecie – opracowano kilka dodatkowych mechanizmów, które pozwolą nam na dokładniejsze dopasowanie konstrukcji do kształtu i specyfiki naszej głowy, co znacząco powinno zwiększyć komfort. 

  Po czwarte – Przestawiono ciężkość i stabilność, dzięki czemu gogle nie będą „ciągnąć” nas do tyłu. 

  Po piątek – Usprawniono słuchawki i zdecydowano się na zwiększenie ich objętości, co powinno zagwarantować naszym uszom nie tylko spokój i odpoczynek, ale także zwiększy zasięg docierającego do nas dźwięku. 

  Po szóste – Wymieniono soczewki, które od teraz mają dostarczyć nam lepszych wizualiów i doświadczeń czerpanych z rozgrywki, która zgodnie z filmikiem powinna być jeszcze wyższej jakości. 

  Najważniejsze dla wielu osób może okazać się jedna to, że jest to wysokiej jakości sprzęt, który jest bezprzewodowy, dzięki technologii Intel WiGig. Można by już niebawem rzec, że druga generacja gogli od Valve i HTC właśnie się nam objawiła, jednakże na więcej informacji trzeba będzie zaczekać do końca targów.

  Strona produktu

  Najnowsze wpisy

  Steam Awards – Wybierz grę VR roku 2019

  Do końca roku 2019 pozostało zaledwie kilka dni. W związku z tym na platformie Steam, rozpoczęło się coroczne głosowanie na najlepszą grę w minionym...

  Half Life: Alyx przetestowane na 8 zestawach VR. Zobacz efekty!

  Half Life: Alyx zostało przetestowane na 8 różnych zestawach VR przez kanał Adam Savage’s Tested. Jeżeli kojarzy Wam się z czymś nazwa tego kanału,...

  Half Life: Alyx – wymagania sprzętowe oraz cena. Już je znamy!

  W Steam pojawiły się informacje na temat zalecanych wymagań sprzętowych naszego komputera, ceny samej gry oraz parę innych ciekawych informacji. Jak prezentuje się zatem...

  ARCore Depth API – Google zajął się problemem głębi w technologii AR

  Dlaczego technologia AR (Augmented Reality - rozszerzonej rzeczywistości) stoi w miejscu i nic ciekawego się na nią nie pojawia? To znaczy w mojej ocenie...

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here