Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

1

HTC Vive Pro zapowiedziane! Czego możemy się po nich spodziewać?

HTC Vive Pro zapowiedziane zostało przed momentem na targach CES 2018! Wciąż nie znamy wszystkich szczegółów, ale sam materiał wideo dostarcza nam kilku cennych wskazówek!

HTC Vive otrzyma następcę (lub „towarzysza„), który nie tylko będzie stanowić rozszerzenie idei, ale także rozwinięcie kilku pomysłów. Co zatem zmieniono, bądź usprawniono?

Po pierwsze – odświeżony został design, gdyż postawiono na ślicznie się prezentujący niebieski kolor. 

Po drugie – pojawią się przednie kamery, które jak gogle Windows Mixed Reality zapewne będą śledzić nasze położenie oraz ruch.

Po trzecie – opracowano kilka dodatkowych mechanizmów, które pozwolą nam na dokładniejsze dopasowanie konstrukcji do kształtu i specyfiki naszej głowy, co znacząco powinno zwiększyć komfort. 

Po czwarte – Przestawiono ciężkość i stabilność, dzięki czemu gogle nie będą „ciągnąć” nas do tyłu. 

Po piątek – Usprawniono słuchawki i zdecydowano się na zwiększenie ich objętości, co powinno zagwarantować naszym uszom nie tylko spokój i odpoczynek, ale także zwiększy zasięg docierającego do nas dźwięku. 

Po szóste – Wymieniono soczewki, które od teraz mają dostarczyć nam lepszych wizualiów i doświadczeń czerpanych z rozgrywki, która zgodnie z filmikiem powinna być jeszcze wyższej jakości. 

Najważniejsze dla wielu osób może okazać się jedna to, że jest to wysokiej jakości sprzęt, który jest bezprzewodowy, dzięki technologii Intel WiGig. Można by już niebawem rzec, że druga generacja gogli od Valve i HTC właśnie się nam objawiła, jednakże na więcej informacji trzeba będzie zaczekać do końca targów.

Strona produktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *