More

  Hyperide VR zupełnie nową grą Kool2Play! Czas na wyprawę w kosmos?

  Hyperide VR to zupełnie nowa produkcja polskiego studia Kool2Play, które tym razem zabierze nas w kosmos, gdzie będziemy mieli okazję do super szybkiej i dynamicznej akcji w transportowców IMS Horizon.

  Jako kapitan statku będziemy musieli poradzić sobie z atakami kosmicznych piratów, którzy nie spoczną dopóki nas nie powstrzymają i nie rozgrabią. Aby tego uniknąć będziemy musieli stosować liczne manewry przy jednoczesnym zbieraniu energetycznych kryształów. Gdy już uda nam się tego dokonać to wyposażymy się także w rakiety niszczące napotykane przez nas przeszkody. 

  Zabawa powiązana z prędkością nadświetlną oraz tunelami czasoprzestrzennymi pozwoli nam zwiedzić spore kawałki wszechświata, które pokonywać będziemy w podróży do głównego starcia. W między czasie będziemy mogli się poświęcić wielu pobocznym aktywnością, w tym na ocaleniu astronautów zagubionych gdzieś w kosmicznej przestrzeni. 

  Twórcy zamierzają przedstawić nam 3 obszary, które różnić się od siebie będą stylistyką oraz wyglądem oprawy wizualnej, która generalnie została dostosowana do warunków wirtualnej rzeczywistości i jej wymagań. Oprawa wizualna oraz dźwiękowa zostały ze sobą powiązane, aby jeszcze lepiej oddawać nam charakter kosmicznych podróży.

  Hyperide VR jest już dostępna na Oculus Rift, HTC Vive, Google Daydream i inne zestawy cardboard VR oraz na OSVR. Wydanie na Samsung GearVR dostępne będzie wkrótce.

  Strona Kool2Play  

  https://www.youtube.com/watch?v=Kn7LMLW94_k

  Źródło: Informacja Prasowa

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here