Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

iFramed, czyli zarabianie na śmiesznych zdjęciach?

Iframed to aplikacja, która umożliwia wzbogacenie naszych zdjęć o elementy cyfrowe, które następnie możemy wykorzystać, aby móc dodatkowo zarobić, jak to w ogóle możliwe?

Apka pozwala nam stworzyć aplikację oraz dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości pozwala zaimplementować cyfrowe elementy czy obrazki, które następnie pozwolą nam zarobić. Wszystko to dzięki swego rodzaju lokowaniu produktu, który możemy wybrać z listy (tak jak to prezentuje poniższe wideo). 

System wydaje się być bardzo łatwy w teorii, jednak tylko w taki sposób twórcy mogliby przyciągnąć uwagę wielu osób. Rzecz jasna „z zewnątrz” nie poznamy szczegółów, które jednak mogą okazać się mniej jasna i przejrzyste. Rzecz jasna każdy zainteresowany musi pamiętać, że samodzielnie bierze odpowiedzialność za to co robi i za to, że tak naprawdę za pewną ilość pieniędzy sprzedaje swoje prawa do wizerunku na rzecz reklamy.

Pomysł wydaje się idealny na zarobienie sporej ilości pieniędzy na nieuważnych osobach z pewnością jest niebezpieczny, dlatego pamiętajcie, żeby unikać tego typu rzeczy. Oczywiście nie odradzam, chcę tylko ostrzec wielu ludzi, którzy mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jak niebezpieczna może być ta zabawa. 

Strona Główna 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *