Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

IKEA wykorzysta AR w swojej aplikacji!

IKEA zdecydowała się na ulepszenie swojej aplikacji na iTunes, tym razem jednak nie wprowadzając drobnych poprawek, lecz dodając coś ekstra w postaci Rozszerzonej Rzeczywistości. 

IKEA Places to rzecz skoncentrowana na wprowadzaniu przedmiotów z oferty filmów w naszej domowej przestrzeni, tak abyśmy mieli okazję sprawdzić czy dany przedmiot będzie możliwy cyfrowo do ustawienia w naszym domu. Zgodnie z tym co sugeruje firma, to doskonałe narzędzie do uprzedzenia się przed zakupem przy okazji dostrzegając co pasować będzie do naszego domu, koloru ścian czy bliskości względem innych rzeczy w pokoju.

Osobiście tego typu rozwiązanie bardzo mi się podoba i zdecydowanie będzie ono bardzo użyteczne, ponieważ chyba każdy z nas miewał wątpliwości czy wymarzona kanapa czy stół będą pasować do reszty naszego domowego wyposażenia. nie będziemy już potrzebowali miarki, ponieważ zawsze będziemy mieli okazję sprawdzić wszystko na pewno.

To kolejny przykład tego jak istotnym narzędziem może być ARKit, co może przyczynić się do zwiększenia popularności produktami Apple. Fani rozszerzonej rzeczywistości spokojnie mogą wyczekiwać kolejnych hitów działających w ramach nowego narzędzia. 

https://www.youtube.com/watch?v=-xxOvsyNseY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *