Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

iPhone 8, 8 Plus i X stawiają na rozszerzoną rzeczywistość?

Niedawno Apple zaprezentowało nowe produkty, które bazują na kilku głównych filarach. Jak się okazuje jednym z nich ma być rozszerzona rzeczywistość, która ma oferować nad wysokiej jakości wyświetlane elementy. Jak AR prezentuje się na nowych iPhone’ach?

Apple poświęciło naprawdę dużo czasu na pokazanie ciekawe animacji AR, w której prowadzący cały czas starał się ukazywać nam faktycznie działanie gry. 

Oczywiście działanie gry nie jest rewolucyjne, warto jednak zauważyć, że jakość jest bardzo wysoka i doświadczenie cały czas się animuje. To była doskonała (i wykorzystana) okazja do zaprezentowania sporego potencjału i szerokiego warsztatu możliwości oferowanych przez narzędzia ARKit.

https://www.youtube.com/watch?v=mW6hFttt_KE

Póki co niestety firma ograniczyła się jedynie do przedstawienia jednej aplikacji, co zdecydowanie mogło budzić wątpliwości. W końcu skoro ojcowie całej marki nie chcą prezentować nic więcej to coś musi być jednak nie tak skoro pół sieci zalane zostało masą materiałów.

Póki co Apple zbyt wiele nie pokazało, ale widać wciąż rękę trzymaną na pulsie oraz kreatywność, którą firma chce uzyskać nie tylko od swoich pracowników, ale także zewnętrznych partnerów oraz deweloperów. Wciąż jest jeszcze zbyt wcześnie żeby powiedzieć, że rozszerzona rzeczywistość to mocny atut iOS-a, ale być może niebawem tak będzie…

https://www.youtube.com/watch?v=k0DN-BZrM4o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *