Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

IT również jest promowane poprzez VR

IT to horror, który coraz większymi krokami zbliża się ku nam i stanowiąc jednocześnie coraz bardziej interesujące zjawisko filmowego. Tym razem do promowania dzieła zdecydowano się wykorzystać technologię wirtualnej rzeczywistości, co zostanie w przyszłości jeszcze bardziej rozbudowane. 

W chwili obecnej możemy jedynie ograniczyć się do doświadczenia w postaci czterominutowego filmu na YouTube, który ma nas wprowadzić w specyficzny klimat grozy, jakim zdaje się ma się posługiwać film. Ma to swój niepowtarzalny klimat, który w moim przypadku nie należy do ulubionych. Mimo wszystko obejrzałem ten materiał i… w ogóle nie zrobił on na mnie wrażenia. Nie poczułem tutaj grozy, z pewnością mamy do czynienia z bardzo mroczną stylistyką, lecz poza nią niczego innego tu nie uświadczymy.

Swego rodzaju aplikacja związana z IT może pojawić się za jakiś czas na Samsung Gear VR o czym świadczy sama końcówka materiału. Twórcy będą musieli jednak zaoferować nam coś więcej niż to co widzimy, ponieważ taki najzwyklejszy filmik nie będzie na nikim robił wrażenia. 

IT już niebawem zadebiutuje w kinach w Polsce już 8 września 2017 roku.

Strona Główna Projektu VR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *