Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Jak straszyć w VR? Twórcy The Inpatient podrzucili kilka wskazówek

Jak straszyć w VR? Takie pytanie cały czas stawiają sobie twórcy horrorów, które w wirtualnej rzeczywistości mają naprawdę spore pole do popisu i eksperymentów. Twórcy The Inpatient mają kilka ciekawych pomysłów na swoją produkcję, dzięki czemu będziemy mieli przyjemność z poznawania psychodelicznej fabuły oraz atmosfery przerażającego szpitala psychiatrycznego. 

W pojawiających się przebitkach z rozgrywki możemy dostrzec, że wprowadzono interesująco prezentujący się system dialogów, który zachęca nas także do głosowego wchodzenia w interakcję z cyfrowymi bohaterami. 

Oczywiście wciąż niestety zbyt wiele na temat gry nie można powiedzieć, co jednak może stanowić mocny atut tej produkcji. W czasach takich jak obecne utrzymanie znacząco dużej ilości materiałów może sprawić, że The Inpatient sprawi, że będziemy czerpać mnóstwo przyjemności z wielu zaskoczeń i nieprzewidywalnych scen.

The Inpatient ukaże się już 7 marca 2018 roku na Playstation VR.

Strona Gry

[ngg_images source=”albums” container_ids=”15″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_extended_album” gallery_display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” galleries_per_page=”0″ enable_breadcrumbs=”1″ enable_descriptions=”0″ override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *