Data publikacji:

Kategoria:

, ,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Jakie gogle VR kupić pod choinkę? Krótki poradnik co warto wybrać!

W związku z tym, że wigilia odbędzie się już w najbliższą niedzielę, zdecydowaliśmy się sprawdzić rodzime sklepy pod kątem ich ofert dotyczących gogli wirtualnej rzeczywistości.  Jakie gogle VR kupić w trakcie okresu świątecznego?

Nasz poradnik rozpoczniemy od gogli Playstation VR, które (zdaje się) za sprawą Sony Interactive Entertainemnt Polska doczekały się podobnego zestawu co w Czarny Piątek (Gogle, Kamerka, VR Worlds oraz Gran Turismo Sport), z tym że teraz dostępny jest on w wyższej cenie. Wtedy było to bardzo atrakcyjne 1299 złotych, natomiast w tej chwili to kwota o dwie stówki wyższa (1499 złotych) co stanowi przeciwieństwo Playstation 4, które w chwili obecnej jest o 50/100 złotych tańsze niż we wspomniane wydarzenie. 

Oferty na takie wydanie znajdziemy podwójnie (wersja z czerwonym, bądź czarnym Gran Turismo Sport) w:

  1. EURO RTV AGD – 1 oraz 2
  2. Saturnie – 1 oraz 2
  3. Media Markt – 1 oraz 2
  4. Media Expert – 1 oraz 2
  5. X-Kom – 1

Pierwszy ze wspomnianych sklepów zdecydował się wypuścić także dwa inne zestawy – Pierwszy zawierający Playstation VR z Farpoint za 1399 złotych oraz duży bundle Playstation 4 Slim (1 TB), Playstation VR. , Star Wars: Battlefront II, VR Worlds oraz Gran Turismo Sport w cenie 3398 złotych. 

Oculus zdecydował się na obniżenie ceny swojego zestawu Oculus Rift, który możemy zakupić na stronie producenta w cenie 420 euro (ok. 1765 złotych). Tutaj warto również wspomnieć o morele.net, które sprzedaje zestaw (gogle i kontrolery Touch) w cenie 2100 złotych. 

Fani HTC Vive niestety muszą obejść się smakiem, ponieważ ani Valve, ani HTC nie zdecydowały się na wprowadzenie specjalnych rabatów. Znaczy się możemy zakupić taniej gry, ale sprzęt wciąż dostępny jest w kwocie 600 dolarów.

Zatem jakie gogle VR kupić pod choinkę? Jak widzicie najlepiej po raz kolejny przygotowany jest Oculus ze swoim Riftem oraz Sony z Playstation VR, które zdecydowanie warto jest zakupić sobie do domu. Cena jest dosyć niska, a zawartość z pewnością umili Wam nie tylko najbliższy czas 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *