More

  KabaQ rozwiąże problem z menu w restauracjach?

  KabaQ to aplikacja, która umożliwia posiadaczowi smartfona wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości, aby móc z wizualizować sobie konkretne danie z karty. Co coś może Wam się wydawać na początku głupie, może rozwinąć pięć działających w Nowym Yorku restauracji. 

  Dlaczego KabaQ jest przydatne? Wyobraźcie sobie sytuacje, że jesteście w zagranicznej restauracji, nie koniecznie takiej w anglojęzycznym kraju i chcecie coś zamówić, a menu jest dla Was totalnie nie zrozumiałe. Dostrzegacie takie logo jak przedstawione na materiale wideo, wyciągacie swojego smartfona i sprawdzacie, które z dań może Wam zasmakować lub co może skłonić do zrezygnowania z niego, na przykład przez alergię na dany produkt. 

  Taki prosty pomysł nie dość, że może przebić barierę językową to w dodatku dostarcza użytkownikowi bardziej szczerzy przekaz. W końcu gdy ktoś prezentuje swój produkt w wysokiej jakości to po podaniu będzie musiał się liczyć z tym, że klient będzie oczekiwał tego co zamówił wcześniej. Nie skończy się to na pewno na tłumaczeniach w stylu „to tylko reklama czy wizualizacja„, KabaQ może okazać się narzędziem do kontrolowania sprzedawcy oraz motywowania do tworzenia lepszej jakości produktów końcowych.

  Póki co niestety aplikacja obsługuje jedynie 5 restauracji w Stanach Zjednoczonych, zatem naprawdę dużo będziemy musieli zaczekać, aż ktoś w Polsce postanowi zdecydować się na taki element. Być może za jakiś czas ktoś pokaże klasę i będzie się starał udowodnić, że potrafi przygotowywać dania tak dobre jak te z piekielnie dobrze wykonanego modelu 3D, wykonanego w sposób po prostu popisowy!

  Strona Główna Projektu

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here