Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

LA Noire powraca nie tylko na nowe platformy!

LA Noire było dość rewolucyjnym tytułem podczas poprzedniej generacji, niestety nie przełożyło się to na sprzedaż przez co małe australijskie studio Team Bondi ostatecznie zostało oficjalnie zamknięte. Rockstar właśnie ogłosił, że powraca do tego tytułu za sprawą Remastera oraz… specjalnej edycji z siedmioma śledztwami skierowanymi na wirtualną rzeczywistość w postaci gogli HTC Vive. 

Niestety twórcy nie pokazali nam niczego poza charakterystyczną grafiką oraz pseudo plakatem nie pokazali nam niczego konkretnego. Póki co niestety możemy tylko zakładać, że wszystko będzie posiadać wysoką rozdzielczość tekstu oraz płynność na poziomie 60 klatek na sekundę. 

Zapowiedziana wersja na HTC Vive zapowiada się naprawdę ciekawie i może okazać się czymś naprawdę znakomitym, nie mieliśmy jeszcze okazji ujrzeć Rockstara na tego typu platformie, w związku z czym możemy mieć nadzieję na jakieś nowe, świeże pomysły. Póki co jednak to jedynie gdybanie.

Sam spędziłem kilka udanych godzin z LA Noir, choć do dziś nie dokończyłem tej produkcji. Być może za sprawą tego wydania zdecyduję się powrócić do niesamowitego klimatu Los Angeles.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *