w ,

Lenovo Mirage Solo jest headsetem w ramach DayDreama?

Lenovo Mirage Solo to wciąż bardzo tajemniczy projekt, jednakże z tygodnia na tydzień jego urzeczywistnienie się do nas zbliża, a to za sprawą wniosku do Federalnej Komisji Łączności, dzięki któremu możemy się czegoś dowiedzieć na temat projektu. 

W ramach procedur testowane były niektóre komponenty, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że na pokładzie (może) znaleźć się bateria o pojemności 4000 mAh oraz wsparcie dla technologii Bluetooth 5.0. Z dokumentacji wynika także, że specyfikacja najprawdopodobniej odnosi się już do końcowej i zarazem konsumenckiej wersji gogli. 

Urządzenie będzie posiadać samodzielne czujniki głębokości i śledzenia oparte o algorytm WorldSense, dzięki czemu korzystania z aplikacji w ramach platformy Daydream ma zaoferować nam znakomitą jakość oraz wygodę użytkowania. 

Niestety na więcej informacji wciąż musimy czekać do targów technologicznych, w tym najbliższemu CES 2018, które powinny rozwiać przed nami choćby odrobinę informacji. Zbliżający rok zapowiada się naprawdę dobrze w związku z czym tym bardziej warto śledzić działania na rynku gogli MR/VR/AR!

Źródło: letsgotdigital

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0
Microsoft Hololens

Jak i gdzie kupić Microsoft Hololens i inne gogle Windows Mixed Reality w Polsce?

Bravo Team wielkim hitem na PSVR? Co szykuje Supermassive Games?