Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

MakeVR Pro – pierwsze profesjonalne szkice?

MakeVR Pro to nowa aplikacja Sixense Entertainment, Inc. która pozwala nam na osiągniecie jeszcze bardziej realistycznych i dokładnych szkiców. Dotychczas aplikacja dostępna jest jedynie na HTC Vive, lecz plany zakładają przeniesienie aplikacji na kolejne platformy. 

Poprzednia wersja pozwala na stworzenie ładnie się prezentujących szkiców, które niestety nie były jakieś super dokładne czy zadbane. Program z dopiskiem „Pro” naprawia ten problem i stara się zaoferować nam naprawdę ładnie się prezentuje ręcznie wykonane przez nas rysunki. Tym razem będziemy mogli mogli z większą szczegółowością dopracować sporo małych elementów, które będziemy mogli obserwować z wielu perspektyw. 

Deweloperzy zaimplementowali sporo przydatnych narzędzi zaczynając od kopiowania, na wydłużaniu przedmiotów zgodnie z określonym wzorem. Dedykowana mała niebieska siateczka posłuży nam niczym odpowiednik zeszytowej kratki i zawsze umożliwiać będzie komfortową pracę.

MakeVR Pro z pewnością jest bardzo dobrą aplikacją, lecz mam pewne wątpliwości dotyczące jej przydatności w kontekście profesjonalnej pracy zawodowej.

Strona na VivePort

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *