Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Manifest 99 opowie historię życia po życiu?

Manifest 99 to nowa produkcja od Flight School Studio, która pozwoli nam pospacerować po dziwnym świecie, w którym nic nie jest takie same jak u nas. To opowieść o odkupieniu, w którym dopomóc nas mają trzy istotny przypominające niedźwiedzia łanię, sowę oraz kruka. 

W grze będziemy mieli okazję wziąć udział w drodze do odkupienia protagonisty, która poprowadzi go niestety poprzez świat zaświatów. To właśnie stąd nasza postać będzie starać się naprawić to co wyrządziła za życia.

Prosty walking simulator nie może poradzić sobie sam bez odpowiedniej dawki atmosfery czerpanej wprost z oprawy wizualnej, która w Manifest 99 z całych sił stara się przenieść nas do zupełnie innego świata. Wyraźne kolory oraz czerń, która sama w sobie potrafi na nas wpłynąć. Wszystko to odpowiednio „ubrane” w muzykę potrafi zmienić nasz sposób postrzegania wydarzeń i ich wpływu.

Póki co niestety na jednej ze stron możemy znaleźć informację o tym, że grę można przejść bez kontrolera… Stąd pozostawię Was z jedną myślą:

Czy to jeszcze gra czy już film bezmyślnie nam odtwarzany?

Karta na Steam

Karta na Playstation Store 

Karta na Oculus Store

Karta na VivePort

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *