Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Mapy myśli? W Hololens są jeszcze lepsze!

Często podczas prac w grupach czy nawet samodzielnemu uczeniu się w domu, wiele osób stara się naszkicować swoją mapę myśli, która ma doprowadzić do osiągnięcia zamierzonego efektu jakim jest odnalezienie tej złotej myśli, która rozwiąże nasz problem. Dzięki Microsoft Hololens oraz Windows Mixed Reality nasza mapa myśli wcale nie będzie musiała powstawać na kartce, a jej wygląd może okazać się lepszy niż nasze umiejętności rysowania. 

Interfejs aplikacji Holo-Mind jest dość ograniczony, lecz z pewnością w najbliższej przyszłości zostanie to poprawione sprawiając, że nasza pomoc będzie o wiele atrakcyjniejsza dla oka. O tym jak przydatne jest to narzędzia chyba nie trzeba dodatkowo pisać, warto jednak zwrócić uwagę na to, że już w tej chwili nasze „chmurki” i to co w nich umieścimy możemy w sporej ilości kwestii poprawić, poszerzyć czy wzbogacić o różnego typu dodatki. 

Póki co jest odrobinę zbyt wcześnie by wyrokować jak popularna będzie to aplikacja, ale z pewnością należy to jednych z najbardziej przydatnych rzeczy na Hololens. Nie jest to coś rewolucyjnego, ale z pewnością przydatnego, ponieważ nie raz i nie dwa twórcy będą chcieli rozpisać sobie dokładnie wszystkie pomysły, tak aby odnaleźć to kluczowe rozwiązanie. Mapy myśli z pewnością będą nam często towarzyszyć, ale spróbowanie wejście na nowy poziom na pewno będzie przydatne dla naszej przyszłości.

Źródło: next reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *