Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

MARVEL Powers United VR, czyli początek nowego otwarcia

MARVEL Powers United VR to zupełnie nowa produkcja sygnowana nazwą firmy odpowiedzialnej już nie tylko za komiksy, ale także i za filmy oraz seriale. Tym razem będziemy mogli wcielić się w popularnych bohaterów za pomocą gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift i to co najlepsze – będziemy mogli robić to w kooperacji z trójką przyjaciół!

Z początku otrzymaliśmy zwiastun, na którym mogliśmy zobaczyć odrobinę pierwszoosobowej zabawy, co z pewnością wciąż mało mówi nam. Na szczęście pojawiło się kilkai nformacji nba stronie gry. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że będziemy mogli wcielić się w takie postacie jak Hulk, Deadpool, Rocket, Kapitan Marvel oraz Ronan Oskarżyciel, a w grze pojawić ma się również widoczny na grafikach Lockjaw

Ponadto do sieci trafiły pierwsze fragmenty rozgrywki, która moim zdaniem o najciekawiej będzie się jednak sprawować, gdy będą grać w nią żywi ludzie, którzy będą się wspólnie doskonale bawić swoimi nowymi super mocami. Rozgrywka to klasyczny FPS ze zdaje się swobodną możliwością poruszania się oraz teleportem na dłuższe dystanse.

Nie można się spodziewać po MARVEL Powers United VR niewiarygodnego poziomu czy rewolucyjnych mechanik, jednakże tego typu produkcja z pewnością sprawi trochę frajdy i pozwoli cieszyć się rywalizacją skoncentrowaną na zdobywaniu punktów. Ot, taka lekka gierka na kilka godzin.

Strona Główna Gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *