Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Megaton Rainfall VR – Jak i nie zniszczyć uratować świat?

Megaton Rainfall VR to nowa wersja gry akcji, która pozwoli nam się zmierzyć z zagrożeniami zmierzającymi do naszego świata. Oczywiście nasze działania nie pozostają bez wpływu na świat przez co cały czas będziemy musieli uważać, aby nie narządzić wielkich szkód.

Rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości prezentuje się naprawdę ciekawe i umożliwi nam wzięcie odpowiedzialności za obronę ludzkości przy okazji zważając na możliwe negatywne efekty. Walka jest ograniczona ze względu na nasz rozmiar przez co sami możemy okazać się powodem apokalipsy, dlatego należy na każdym kroku uważać.

Sterowanie ruchowe z pewnością doda nam więcej ciekawych okazji do walki w przeróżnych warunkach, dbając jednocześnie o odpowiednie kontrolowanie swoich ruchów. Dzięki temu rozgrywka w Megaton Rainfall w wersji VR może okazać się naprawdę świeża pozwalając nam poczuć pewnego typu odpowiedzialność. 

Graficznie produkcja Pentadimensional Games nie prezentuje się zjawiskowo, lecz ewidentnie było to spowodowane większym naciskiem na eksplozje i zniszczenia które prezentują się naprawdę dobrze i zwyczajnie zachęcają do sprawdzania wytrzymałości budynków… kosztem cyfrowych ludzi 😛

Megaton Rainfall VR zadebiutuje 26 września 2017 roku na PC oraz PS4.

Strona Główna Gry   Karta gry na Steam   Wpis na Blogu Playstation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *