Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Microsoft Flight Simulator World Update 3 – wsparcie dla VR, lepsze odwzorowanie Wielkiej Brytanii

Jak donosi Asobo odpowiedzialne za Microsoft Flight Simulator – gracze powinni właśnie otrzymywać powoli nową aktualizację World Update 3. Ta aktualizacja niesie za sobą wiele ciekawych zmian w tym jedną która była mocno wyczekiwana przez posiadaczy gogli VR.

Microsoft Flight Simulator World Update 3 wspiera VR

Najnowsza aktualizacja do ultra-realistycznego symulatora skupi się mocniej na Wielkiej Brytanii, dodając znacznie bardziej szczegółowe renderowanie popularnych miast i punktów orientacyjnych. Pierwotnie gracze spodziewali się, że aktualizacja World Update 3 pojawi się wcześniej. Nie ma jednak tego złego! Twórcy gry – Asobo podzielili się kilka tygodni temu pierwszym zwiastunem zapowiadającym aktualizację. Zobaczcie go sami!

Kiedy aktualizacja Microsoft Flight Simulator World Update 3?

W informacji dotyczącej rozwoju gry, twórcy poinformowali, że aktualizacja Microsoft Flight Simulator World Update 3 zaliczyła opóźnienie ponieważ była jeszcze w „końcowej fazie dopieszczania. Wtorek został ustalony jako dana wydania a sama aktualizacja otrzymały status „gotowej do wydania”. Miejmy nadzieję, że nie będzie żadnych nowych opóźnień w ostatniej chwili i, że już dziś można będzie zasiąść za sterami samolotu mając na głowie gogle VR.

Odwiedź UK i Irlandię w Microsoft Flight Simulator World Update 3

Kiedy aktualizacja już zostanie wydana, można spodziewać się bajecznie dopieszczonego nieba nad znacznie bardziej szczegółową wersją Londynu, Birmingham i Bristol. Będziemy także mogli odwiedzić między innymi zwirtualizowane wersje Stonehenge i Windsor Castle! Microsoft Flight Simulator udowodniło, że jest w stanie dostarczyć nam oszałamiająco autentyczne wersje prawdziwych miejsc, które w zasadzie wyglądają foto-realistycznie. Z racji tej niesamowitej, zapierającej dech w piersiach grafiki, gracze domagali się niemal od początku włączenia do gry obsługi VR. Wreszcie nasze prośby zostały spełnione!

To kto dziś bierze dzień wolny w pracy aby przeleć się nad Stonehenge?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *