Data publikacji:

Kategoria:

, ,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Hololens będzie współpracować z Fordem

Microsoft za sprawą swoich gogli mieszanej rzeczywistości Hololens będzie prowadził współpracę z Fordem, firmą stanowiącą od wielu lat czołówkę rynku samochodowego na świecie.  

Oczywiście poniższy materiał nie prezentuje nam jak dokładnie będzie przebiegać wspólna praca oraz dążenie do polepszenia swojej pracy. Dostrzec możemy jednak, że główny nacisk postawiono na modelowanie 3D i wykorzystanie tego przy okazji projektowania zupełnie nowych modeli. To najbardziej oczywisty model korzystania, ale być może współpraca będzie głębsza, lecz jej szczegóły nie są jeszcze publicznie znane. 

Widać tutaj jednak, że po użyciu Google Glass Enterprise do celów przemysłowych i firmowych przyszedł czas na nowe zajęcia i rynki dla Microsoft Hololens. Wbrew pozorom oba urządzenia będą ze sobą rywalizowały na różnych segmentach, gdzie kluczowe będzie ich odpowiednie promowanie i wykorzystanie. 

A jak Wy byście wykorzystali Hololens przy okazji produkcji i sprzedaży samochodów? Gdzie można jeszcze przyspieszyć różne procesy z wykorzystaniem mieszanej rzeczywistości? Dajcie nam znać jakie macie pomysły za pośrednictwem komentarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *