More

  Najciekawiej zapowiadające się gry na Playstation VR w 2018 roku!

  Tak prezentują się najciekawsze, naszym zdaniem, gry na Playstation VR w 2018 roku!

  Na początku jednak kilka uwag odnoszących się do poniższego zestawienia. Zacznijmy od tego, że tekst powstał w styczniu 2018 roku, w związku z czym w ciągu roku mogą pojawić się zapowiedzi i premiery o których jeszcze nie było wiadomo nic oficjalnie. Poniższe gry zostały wybrane przez autora tego tekstu i są subiektywnym wyborem. Kolejność jest jest przypadkowa i nie należy jej traktować jako wyznacznik oczekiwań czy jakości. 

  Oto potencjalnie najciekawsze gry na Playstation VR w 2018 roku:

   

  Obduction

  Urocza przygodówka już jakiś czas temu ukazała się na tradycyjnych platformach, a już w tym roku na Playstation VR będzie dostępna w wersji na gogle wirtualnej rzeczywistości. Czy i to wydanie okaże się równie udane? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze zaczekać…

   

  Megalith 

  Podczas targów Paris Games Week 2017 mogliśmy zobaczyć bardzo ładny zwiastun, który nie zaprezentował nam zbyt wiele z gry, jednakże pod względem graficznym oraz atmosfery, którą będziemy mogli ujrzeć już w tym roku! Z resztą kto z Was nie chciałby zostać bogiem? 

   

  Golem

  Zapowiedź gry nastąpiła tak naprawdę aż 3 lata temu zatem naprawdę długo trzeba było zaczekać za grą, która poza rozbudowanym systemem walki zaoferuje nam także poważną tematykę, którą nowa perspektywa może skutecznie spowodować zaskakujący efekt. 

   

  Firewall: Zero Hour

  First Contact Entertainment zdecyduje się zaoferować nam świetną, realistyczną kooperacyjną strzelankę pierwszoosobową, która może okazać się w przyszłym roku wielkim hitem na platformach wirtualnej rzeczywistości. Na materiałach gra wygląda nieźle, a co w dodatku jest istotne – pierwsze opinie różnych dziennikarzy wskazują, że będziemy mieli do czynienia z rzeczywiście mocnym tytułem przyciągającym wiele osób. 

   

  The Inpatient

  Supermassive Games miało ostatnimi czasy dosyć spore problemy związane z dokończeniem gry i wypuszczeniem jej na rynek, przez co bardzo niespodziewane przesunięto go na nowy rok. O tym czy ostatecznie wyszło to dobrze przekonamy się jeszcze dzisiaj (23.01.18 rok), miejmy jednak nadzieję, że ostatecznie sukcesy przełożą się na wysoki poziom również tego horroru. Z resztą miejmy nadzieję, że tym razem poznamy coś interesującego ze świata Until Dawn.  

   

  Blood and Truth

  Blood and Truth ma wykorzystać wielki potencjał oraz uznanie jakim cieszyło się demo znane jako London Heist i być może to właśnie to doświadczenie przełoży się na stworzenie absolutnie ulepszonego tytułu, który wykorzysta skutecznie także system osłon i stworzy potencjalnie kolejnego must have’a do oferty PS VR!

   

  Bravo Team

  Wirtualna rzeczywistość ma się sprzedawać, dzięki wspólnej zabawie – przynajmniej takie stanowisko zdaje się mieć Sony, które nie boi się promować właśnie tego typu gier w ramach swojej platformy Playstation VR. Pomysł może mieć potencjał, jednakże wciąż nie mamy pojęcia czy strzelanie może okazać się tak wciągające, aby nowe osoby chwyciły za zestawy za 1800 złotych ze sklepów. 

   

  Ace Combat 7: Skies Unknown

  Bandai Namco już niebawem zaserwuje nam tryb wirtualnej rzeczywistości dla Ace Combat 7 co może okazać się zarówno świetną alternatywą jak i wielką wpadką. Wydawać się jednak może, że Sony nie zainwestuje źle swoje środki.

   

  Rick and Morty: Virtual Rick-ality

  Playstation VR (no i Playstation 4, oczywiście)  w końcu doczekało się gry opartej o bardzo popularną kreskówkę Adult Swim, która w dodatku została wykonana w stylu doskonale oddającym to co fani pokochali z serialowego medium. 

   

  Star Child 

  Ten tytuł to jedna wielka niewiadoma, która nie wątpliwie może intrygować ze względu na swoją ciekawą formułę oraz być może poruszany temat. Oczywiście ładna zapowiedź nie musi mieć niczego wspólnego z rzeczywistością i być może (co jest raczej mało prawdopodobne) gra okaże się spektakularną porażką.

   

  The Persistance

  Śliczna grafika oraz znakomite animacje, tak można by w gigantycznym skrócie ocenić materiały z tej gry. Niestety zauważyć należy również to, że przebitki rozgrywki pomimo swojej płynności jasno dają do zrozumienia, że z rozgrywką może być również, a przecież to warunek konieczny dla sukcesu gry o przetrwaniu na stacji pełnej dziwnego typu zombie.

   

  Moss

  Pojawienie się tej produkcji może wydawać się bardzo kontrowersyjne bądź głupie, jednakże zupełnie inne podejście do wirtualnej rzeczywistości oraz perspektywy pierwszoosobowej może okazać się 

   

  Akurat na Playstation VR pojawi się jeszcze kilka gier, które nie są zarezerwowane (chociażby tymczasowo) tylko dla konsol Sony w związku z czym pozwolę sobie jedynie wymienić kilka z nich – Vacation Simulator, Killing Floor: Incursion, Apex Construct, Transference, Sprint Vector, FORM czy Ark Park . Nie oznacza to, że te tytuły są lub będą gorsze od powyższych… nic z tych rzeczy. Zwyczajnie nie ma sensu uwzględniać ich jako oddzielne hity, gdy wychodząc na każdej platformie, co przy powyższym zestawieniu zwyczajnie obniża wartość ich pojawienia się na PS VR.

  Jak zaprezentowałoby się Wasze zestawienie? Na jakie tytuły stawiacie w tym roku? Na co najbardziej czekacie? Dajcie nam znać w komentarzach!

  Ponadto zapraszamy również do zestawień przygotowanych dla Oculus Rift oraz HTC Vive.

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here