Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Zapowiedzi najciekawszych gier – HTC Vive w 2018 roku! Na co czekać?

Po zapowiedzi HTC Vive Pro oraz coraz lepszej sprzedaży HTC Vive warto zwrócić uwagę na nadchodzące produkcje na tę platformę, w końcu gracze właśnie na gry stawiają największą wadę, zatem…. Oto nasze zestawienie najciekawszych gier – HTC Vive w 2018 roku!

Na początku jednak kilka uwag odnoszących się do poniższego zestawienia. Zacznijmy od tego, że tekst powstał w drugiej połowie stycznia 2018 roku, w związku z czym w ciągu roku mogą pojawić się zapowiedzi i premiery o których jeszcze nie było wiadomo nic oficjalnie. Poniższe gry zostały wybrane przez autora tego tekstu i są subiektywnym wyborem. Kolejność jest jest przypadkowa i nie należy jej traktować jako wyznacznik oczekiwań czy jakości. 

Oto nasze zapowiedzi najciekawszych gier – HTC Vive w 2018 roku:

 

Sprint Vector

Nie zawsze pogoda jest bardzo dobra do biegania, w związku z czym może warto zdecydować się na Sprint Vector, które zaoferuje nam coś podobnego do biegania i to w formie rywalizacji z innymi graczami. Może nawet uda nam się skutecznie zmęczyć… 😉

 

Transference 

Ubisoft tym razem zaoferuje nam piekielnie ciekawie zapowiadającą się grę, która ma nas przede wszystkim zabrać do naprawdę ciekawego świata wykorzystując gigantyczny wręcz potencjał oferowany przez wirtualną rzeczywistość. Demo targowe dostępne podczas T-Mobile Warsaw Games Week 2017 pozostawiło sporo pozytywnych 

 

Apex Construct

Sukces Horizon: Zero Dawn mógł otworzyć przed nowymi studiami potencjał na stworzenie gier opartych o połączenie elementów polowania oraz maszyn i wizji, które w opustoszałym świecie rządzonym obecnie przez właśnie inteligentne roboty…

 

Unknown Fate

Wirtualna rzeczywistość otwiera przed graczami drzwi do niewiarygodnych światów, właśnie takich jak ten znany z Unknown Fate. Może nie będzie to rewolucyjny tytuł pod względem fabuły czy rozgrywki, jednakże styl artystyczny i graficzny zdecydowanie będzie stanowić bardzo mocny punkt całej gry. 

 

Resident Evil 7: Biohazard

Wielki horrorowy hit ma w tym orku otrzymać oficjalne wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości, które to dotychczas było dostępne jedynie na Playstation 4 oraz Playstation VR. Jedna z najlepszych gier 2017 roku już niebawem stanie się jeszcze bardziej przerażająca!

 

Space Junkies

Tym razem francuski gigant zabierze nas w kosmos, gdzie w bardzo dynamicznej strzelance będziemy mieli okazję do kolorowej rywalizacji z innymi graczami i ich wystrzałowymi kostiumami, wizerunkami oraz wieloma, wieloma innych szalonymi dekoracjami.  

 

Stifled

Stifled to interesujący horror, który niestety dalej jest owiane w bardzo dużej mierze sporą dawką tajemnicy, z które wyłania się kilka wskazówek oraz ciekawie działający system echolokacji, który może dostarczyć znakomitą i przerażającą zabawę.

 

Niestety wiele gier dopiero zostanie zapowiedzianych, gdyż taka była w ciągu ostatnich lat strategia firmy. Póki co zestawienie jest bardzo podobne do tego co otrzyma konkurencja w postaci Oculus Rift… 

Ponadto chcielibyśmy Was zaprosić do zestawienia koncentrującego się na grach nadchodzących do Playstation VR oraz Oculus Rift. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *