Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Najniższa cena zestawu Oculus Rift w historii?

Cena zestawu Oculus Rift wciąż stanowi swego rodzaju barierę finansową przed rozpowszechnieniem się technologii wirtualnej rzeczywistości, jednak firma zdecydowała się zorganizować specjalną promocję, w ramach której możemy nabyć urządzenie, dodatki oraz gry w bardzo atrakcyjnej cenie!

Póki co HTC Vive i Oculus Rift stanowiły najlepsze doświadczenie, niestety w najwyższej cenie. Zdecydowanie pod tym względem wygrywały Gear VR oraz Playstation VR, które można było zakupić za mniejsze pieniądze. Facebook zdecydował się jednak zorganizować specjalną promocję, w ramach której fani wirtualnej rzeczywistości nie będą musieli sięgać aż tak głęboko do portfela.

Wakacyjna oferta obowiązuje przez nieokreślony czas limitowany, w trakcie którego zastaw zakupimy za 449 euro, czyli około 1900 złotych! To niewiele więcej niż wydamy na Playstation VR, do którego musimy dokupić jeszcze kamerkę oraz opcjonalne kontrolery ruchowe Playstation Move.

Cena zestawu Oculus Rift jest o tyle atrakcyjna w tej chwili, że obejmuje nie tylko gogle, ale także dwa sensory, kontrolery Touch, niezbędne okablowanie oraz 7 gier pod Rift+Touch. Zatem już od razu będziemy mogli zagrać w takie tytuły jak: Lucky’s Tale, Medium, Toybox, Quill, Dead and Buried, Dragon Front, i Robo Recall.

Jeżeli chcielibyście zacząć swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością to nie ma lepszego czasu niż obecny, gdy cena zestawu Oculus Rift jest bardzo atrakcyjna i dostępna do naprawdę szerokiego grona odbiorców!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *