Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Narcosis jest już dostępne w ramach VivePortu! Czy będzie się czego bać?

Narcosis właśnie oficjalnie trafiło na platformę Viveport, która umożliwia posiadaczom HTC Vive (z wykupionym abonamentem) sprawdzenie tego wyjątkowego horroru. Studio Honor Code poświęciło sporo uwagi na stworzenie wyjątkowego połączenia technologii przyszłości z potworami w stylu cthulhu.

Eksploracyjna rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości to nic nowego również i w tym wypadku natkniemy się na takie same elementy, w związku z czym nie ma co liczyć na jakieś zupełnie niespotykane doznania

Poziom graficzny zdaje się utrzymywać na niezłym poziomie, choć w tym wypadku zdecydowanie na pierwszy plan wysuwają się szeroko wykorzystane cienie oraz design stworów, które napotkamy podczas zwiedzania świata przedstawionego. Miejmy jednak nadzieję, że zobaczymy coś więcej niż krypty oraz jaskinie.

Narcosis na papierze prezentuje się naprawdę dobrze, a średnia na Steam na poziomie 72 zwiastuje, że mamy do czynienia z naprawdę dobrą grą. Przy odpowiedniej cenie lub posiadając abonament z pewnością warto wybrać się na tę podróż.

Narcosis jest dostępne na Oculusie, Steamie i Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *