More

  Neurowake – Przyszły lider VR-owego PvP?

  Neurowake to strzelanka wieloosobowa FPS, która powoli nam zmierzyć się na wielu mapach mając do dyspozycji naprawdę oryginalne pukawki rodem z wielu filmów.

  Dopóki do wirtualnej rzeczywistości nie dołączy wiele znanych marek, chociażby w postaci pobocznych odsłon cyklów, wciąż na wielu segmentach pozostaje sporo wolnej i niezagospodarowanej przestrzeni. Neurowake chce wykorzystać jedną z nich i to możliwe, że te z największym potencjałem finansowym.

  Gra uderza w kwestię strzelanek FPS, w których wymagać się od nas będzie sporo zręczności i spostrzegawczości, które zdecydują o tym kto z graczy zostanie przy życiu. Dynamiczny styl oraz teleportowanie się sprawia, że Neurowake może okazać się także pierwszą strzelanką, która przebije się do szerszego grona odbiorców bez wsparcia gigantów e-sportowych.

  Grafika o dziwo stoi na niezłym poziomie, co może dziwić ze względu na bardzo dużo rzeczy dziejący się na pierwszym planie oraz wymagania związane z dużą stabilnością oraz dynamiką pola walki. 

  Neurowake  dostępna jest we Wczesnym Dostępie na Steam w cenie 20 euro (ok. 85 złotych),

  Karta gry na Steam

  https://www.youtube.com/watch?v=i3jBjdduDHs

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here