Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Neurowake – Przyszły lider VR-owego PvP?

Neurowake to strzelanka wieloosobowa FPS, która powoli nam zmierzyć się na wielu mapach mając do dyspozycji naprawdę oryginalne pukawki rodem z wielu filmów.

Dopóki do wirtualnej rzeczywistości nie dołączy wiele znanych marek, chociażby w postaci pobocznych odsłon cyklów, wciąż na wielu segmentach pozostaje sporo wolnej i niezagospodarowanej przestrzeni. Neurowake chce wykorzystać jedną z nich i to możliwe, że te z największym potencjałem finansowym.

Gra uderza w kwestię strzelanek FPS, w których wymagać się od nas będzie sporo zręczności i spostrzegawczości, które zdecydują o tym kto z graczy zostanie przy życiu. Dynamiczny styl oraz teleportowanie się sprawia, że Neurowake może okazać się także pierwszą strzelanką, która przebije się do szerszego grona odbiorców bez wsparcia gigantów e-sportowych.

Grafika o dziwo stoi na niezłym poziomie, co może dziwić ze względu na bardzo dużo rzeczy dziejący się na pierwszym planie oraz wymagania związane z dużą stabilnością oraz dynamiką pola walki. 

Neurowake  dostępna jest we Wczesnym Dostępie na Steam w cenie 20 euro (ok. 85 złotych),

Karta gry na Steam

https://www.youtube.com/watch?v=i3jBjdduDHs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *