Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

O czym będzie mowa podczas Oculus Connect 4?

Oculus Connect zbliża się do nas naprawdę dużymi krokami, tymczasem już w tej chwili dowiedzieliśmy się co nieco na temat poruszanych w tym roku kwestii związanymi nie tylko z firmą należącą do Facebooka, ale także na temat przyszłości całej wirtualnej rzeczywistości. W San Jose już 11 i 12 października odbędzie się mnóstwo wydarzeń, które mogą okazać się jednoznacznym zademonstrowaniem przyszłości VR.

W tym roku odbędą się rozmowy o przyszłości e-sportu na rynku wirtualnej rzeczywistości, który w chwili obecnej związany jest z takimi produkcjami jak Echo Arena oraz Sparc. To właśnie na tym wydarzeniu po raz pierwszy może wykształcić się obraz przyszłości segmentu, który ma spory potencjał na wypromowanie całej technologii VR. Skoro już przy grach jesteśmy to nie sposób nie wspomnieć o Lone Echo, a w zasadzie to o swego rodzaju panelu, podczas którego studio Ready at Dawn opowie nie tylko o pracach nad swoją grą, ale także o kwestii poruszania się i problemach z błędnikiem, który wciąż stanowi barierę nie do przejścia. 

Zorganizowana zostanie sesja, podczas której dowiemy się o nowościach dotyczących Oculus SDK na rynku PC, czyli być może szykowane są jakieś większe zmiany dla komputerowego tworzenia wirtualnej rzeczywistości. Podobno ujrzymy „sporą ilość nowości”, które mają na celu usprawnienie i ulepszenie doświadczenia wirtualnej rzeczywistości. 

Oczywiście to nie wszystko, jednak więcej informacji poznamy w nadchodzących miesiącach, które zdecydowanie będą gorące i mogą obfitować w zupełnie nowe otwarcie dla wirtualnej rzeczywistości, która tym razem rzekomo ma trafiać do mas. Czy niższa cena będzie związana z niższą jakością? O tym się przekonamy już za kilka miesięcy.

Strona Główna Oculus Connect 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *